Ümraniye İngilizce Kursu

Ümraniye İngilizce Kursu

İngilizce iletişim kurabilmek kişiye eğitim hayatında, seyahatlerinde, iş hayatında, küresel çağda sayısız avantaj sağlayacak en önemlisi de size bağımsız kılacaktır. 

İngilizce; dünyada ana diliniz dışında bir dilde iletişim kurabilmek için en çok ihtiyaç duyabileceğiniz yabancı dildir. Kişisel gelişimine, kariyerine, eğitimine katkı yapmak isteyen herkes genel ingilizce kurslarımıza katılabilir.

Ümraniye İngilizce Kursu

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Türk ve yabancı eğitmenlerimizle yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecektir. Genel İngilizce kurslarımız konuşma odaklı olmakla birlikte diğer becerileriniz olan reading, writing ,speaking, listening ve grammar alanlarında İngilizcenizi geliştirmeyi hedefler.

İngilizce Seviyeleri

Genel İngilizce dil kursunda diğer dillerde olduğu gibi Ortak Avrupa Dil Portfolyosu çerçevesinde A1 başlangıç seviyesi, A1-A2-B1-B2-C1-C2 olmak üzere toplam 6 kur bulunmaktadır.  Avrupa Dil Portfolyosu, okulda veya okul dışında dil öğrenen veya öğrenmiş kişilerin, dil öğrenme konusunda edindikleri ile yaşadıkları kültürel deneyimlerin tamamını kaydedip, ifade edebilecekleri bir dökümandır. 

A1(Elementary),

A2(Pre-Intermediate),

B1(Intermediate),

B2(Upper Intermediate),

C1(Advanced),

C2(Proficient)

İngilizce Öğrenmek Zor mu ?

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller yoktur. Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Ümraniye İngilizce Kursu size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.

Hemen TIKLA-ARA!
0216 606 65 70
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı