60 Günde İngilizce

60 Günde İngilizce

60 Günde İngilizce

Dünyada bilinen uygun eğitim ve öğretim programları ve teknikleriyle en etkili, en hızlı ve en kolay şekilde İngilizce öğrenme yöntemlerinden birisi 60 Günde İngilizce eğitim sistemidir. Bu sistem ile öğrencilere kısa bir sürede en verimli şekilde İngilizce konuşma becerisi kazandırılarak, gündelik yaşamda ve mesleki alan merkezli ihtiyaç duyulan cümle yapıları ve kelimeler öğretilmektedir. 60 günde İngilizce eğitim sisteminde pasif durumda olan, diğer bir ifadeyle bir İngiliz ya da Amerikalı tarafından dahi hiç kullanılmayan gramer dil yapıları ve kelimeler öğretilmez. Bu sistemde temel mantık, kısa bir süre içerisinde kelime öğretme, akıcı ve pratik bir şekilde İngilizce dilini konuşabilme yeteneğini kazandırmaktır.

İngilizce Öğrenmek Artık Daha Kolay

60 günde İngilizce programı kapsamında günlük hayatta pratik bir şekilde İngilizce konuşabilmek için başvuran herkesin memnun olacağı bir sistem ile eğitim ve öğretim süresi boyunca başarı seviyelerindeki ilerlemelerin hızlı bir şekilde artarak devam ettiğini göreceklerdir. Kısa sürede İngilizce konuşma beceresine sahip olmak isteyenler; kursumuza kayıt yaptırarak geleceğe emin bir şekilde yürümek için gereken ilk adımı atmış olacaklardır. Uzman kadromuz ile bu alanda en etkin ve verimli öğretme teknikleriyle İngilizce öğrenip konuşmak isteyenlere her türlü desteği sağlayarak İngilizce öğretmeye devam ediyoruz. Yurtdışı seyahatlerinizde ve günlük hayatta İngilizce konuşarak işlemlerinizi yürütebileceğiniz ve bir yabancıyla karşılaşıldığında rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz bir program olan 60 Günde İngilizce programına kayıt yaptırabilirsiniz. Ancak akademik ya da kariyer odaklı İngilizce öğrenmek isteyenler için genel İngilizce programlarımızı ve yabancı dil sınav programlarımızı tercih edebilirsiniz. 

Kısa Sürede İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

60 Günde İngilizce eğitim sistemimiz sınıf mevcudu 6 kişi olacak şekilde ve eğitim ve öğretim tekniklerinin yer aldığı program 240 ders saatinden oluşmaktadır.  Derslerde birbirinden farklı birçok öğretme tekniği ve uygun materyallerle eğitim süreci desteklenmektedir. Bu programda devamlılık esas olup; öğrencilerimizin haftada 3 gün olmak üzere kuruma gelmelerini ve 1 gün eğitim alıp, 1 gün almamalarını tavsiye etmekteyiz. Haftada toplamda 12 ders saati eğitim yapılmaktadır. Bu çalışma sistemi uygulandığı takdirde toplamda 60 kere eğitim için kurumumuza gelinmesi neticesinde eğitim-öğretim faaliyetleri 5 ay sonunda tamamlanmaktadır. Ücretsiz demo derslerini talep ederek 60 Günde İngilizce programından faydalanabilirsiniz.

Hemen TIKLA-ARA!
0216 606 65 70
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı