Kurumsal Eğitim Programlarımız

Kurumsal Eğitim Programlarımız

Kurumsal Eğitim Programlarımız

İşletmeler, firmalar, üniversiteler, turizm sektöründe ve ticari alanda faaliyet gösteren firmalar ve daha birçok alanda başarı elde etmek için kaliteli, bilinçli, bilgili ve özellikle yabancı dil bilen personel ile çalışmak kurumun kendi faaliyet alanlarına olan faydaları yönünden büyük avantajdır. Özellikle günümüzde yabancı dil bilen personel ile çalışmak, hem firmalara hem eğitim kurumlarına, hem de şirketlere büyük fayda sağlamaktadır. Eğitimde olduğu gibi iş dünyasında da İngilizce bilmek, küreselleşen dünyada ticarette faaliyet alanının genişlemesine katkı sağlayan en büyük etkilerden birisidir. Bu sebeple, beklentileri karşılayacak nitelikte olmak için şüphesiz yabancı dil bilmek gerekir.  Özel Ümraniye British Culture Yabancı dil Kursu belirlen amaçlara ulaşmak için hareket ederek, bütün seviyelerde İngilizce eğitimi veren uzman kadromuz ile gerek teorik bilgiyle, gerekse uygulama yaparak en iyi derecede yabancı dil öğretmeyi amaçlayan bir hizmet vermektedir. Ayrıca bu eğitimler ve Kurumsal Eğitim Programlarımız Avrupa dil portfolyosu kurallarına uygun şekilde verilmektedir.

Ümraniye Yabancı Dil Kursu Seviye Tespit Sınavları

Kurumumuzda İngilizce dilini öğrenmek için gelen herkese öncelikle yabancı dil seviye tespiti yapılır ve seviye tespit aşamasından sonra hangi sektöre hizmet ediliyorsa o sektörün amacına uygun olarak eğitim programları hazırlanır. Kursumuzun rakiplerine kıyasla farkındalık oluşturan kaliteli eğitim ve öğretim başarısı ile birlikte en önemli artılarından birisi firma ya da şirketin talep etmesi halinde kendilerinin belirledikleri eğitim salonlarında uzman kadromuz ile eğitim alabilmeleri imkânının sağlanmasıdır. Bu sayede kurumsal kimlik kazandırmada, şirketin ve firmanın beklentilerine yönelik olarak Kurumsal Eğitim Programlarımız ile ümraniye de yabancı dil eğitimi verilmektedir.

Yabancı dil konusunda iddialı olan ve başarılarıyla ön plana çıkan British Culture Yabancı Dil Kursu’muz eğitim alanında kaliteli hizmet anlayışıyla farkındalık oluşturan nitelikli eğitim programlarıyla ve en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim imkânı sağlayarak, yüz yüze eğitim başarısını kontrol ederek, en kısa zamanda nitelikli bir dil öğrenmeyi sağlamaktadır.

Kurumsal Raporlama

British Culture Yabancı Dil Kursu olarak eğitim gören öğrencilerimizin, periyodik olarak dil seviyelerinin geliştirilmesinde devamlılık sağlayacak şekilde kontroller sağlanarak eğitim ile ilgili ölçülen değerler raporlanır. Bu sayede yabancı dil öğrenme seviyeleri hakkında genel bilgi edinmeyi sağlayarak, öğrencilerin seviyeleri hususunda gerekli çalışmalar yapılır, tamamlayıcı öğretme teknikleri ile yabancı dil öğrenmede seviye hızlı bir şekilde ilerletilerek istenilen düzeye getirilir. Eğitimin parçası olan öğrencilerin devamlılık durumları, derse katılım oranları, yapılan sınav sonuçları gibi birçok faktörün değerlendirildiği raporlar hazırlanarak kurumsal öğrencilerle ve kurumun yetkilileri ile paylaşılır.

Hemen TIKLA-ARA!
0216 606 65 70
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı