Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Mesleki alanlarda iyi bir kariyere sahip olmanın temel unsuru İngilizce bilmektir. İş hayatında özellikle şirket ve firmaların ticari faaliyet alanlarının artması, sektörde pazarlama biriminde etkili bir iletişim becerisine sahip olmanın önemi her geçen gün artmaktadır. Bu açıdan bakıldığında İngilizce bilen personel ile bu işlerin yapılması şirketlerin, firmaların en temel beklentileri içerisinde yer almaktadır. Kariyer planlaması yapan her birey Konuşma ve İş İngilizcesi Programları sayesinde kariyer basamaklarındaki en önemli adımı atacaktır. Sizler de bu programa kayıt yaptırarak gelecekteki kariyerinizi pekiştirip emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

İş İngilizcesinde Verilen Eğitimler

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları, alanında uzman hocalarımız tarafından etkili ve öğretme esaslı teknikler uygulanarak, iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir İngilizce bilgisine sahip olmanızı sağlamaktadır. Her derste konu içeriğine uygun olarak geliştirilmiş tekniklerle eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Konuşma ve iş İngilizcesi programı kapsamında Özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS derslerimizin tamamı yabancı öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu programın temel amacı pratik iş İngilizcesi eğitimi vererek uygun öğretme teknikleriyle öğrencilerimizin kısa zamanda akıcı bir İngilizce konuşma seviyesine yükselmelerini sağlamaktır. 

İş İngilizcesi Derslerinde Kategoriler

Eğitimlerimiz katılım gösterecek kişilerin beklentilerine göre verilmektedir. Bu eğitimler birbirinden farklı kategorilere ve tekniklere göre belirlenmiştir. İş hayatına yönelik hazırlanan programlarda hedefimiz öğrencilerimizin başta konuşma becerileri olmak üzere İngilizce yazma, okuma ve dinleme alanlarında da İngilizceyi etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Eğitimler;

• Akıcı konuşabilme (Fluency), 

• Telefon görüşmeleri ve telefonda konuşma teknikleri, 

• Pazarlama sektörüne yönelik pazarlık yapabilme teknikleri, 

• Formal ve Informal olmak üzere yazışmalar,

• Personel Yönetimi,

• Etik İlkeler,

• Toplantı yönetme becerileri ve sunum, briefing teknikleri,

• Rapor hazırlama, 

• İş, ekonomi, gazete ve dergileri okuyup anlama, 

Bunların yanında yöneticiler için özel eğitim (VIP English), İş hayatı ile ilgili farklı beceri, konu ve çalışmalar, müzakereler yapabilme becerileri geliştirilir. Aynı zamanda mülakat teknikleri, Şirket birleşmeleri ve satın almalar, sektör merkezli mesleki İngilizce gibi konuları kapsamaktadır.

Hemen TIKLA-ARA!
0216 606 65 70
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı